Jesteś w: strona główna / aktualności
Aktualnosci
Grudzień 2006
[2006-12-30 19:18]  British Council organizuje zapisy na testy egzaminacyjne, które umożliwią zdobycie certyfikatów FCE (First Certificate in English) oraz CAE (Certificate in Advanced English).
[2006-12-20 11:25]  Osoby o nerwowym usposobieniu mogą odwrócić wzrok od tej wiadomości – brytyjscy dentyści uczą się swych praktyk na odległość. Oni, podobnie jak lekarze innych specjalności oraz weterynarze, należą do coraz większej grupy profesjonalistów poszerzających swoje kwalifikacje na zasadach e-learningu.
[2006-12-19 11:11]  Niedawno rozpoczęła się zorganizowana przez członków „Młodego Centrum” ogólnopolska kampania „Eurostudenci”.
[2006-12-14 21:17]  W grudniu i styczniu firma Apple IMC przygotowała dla zawodowców i zaawansowanych entuzjastów serię szkoleń obejmujących umiejętności tworzenia filmów DVD, pracę z cyfrową fotografią, mastering płyt DVD oraz tworzenie i edytowanie materiału filmowego i telewizyjnego.
Kursy odbywają się w sieci salonów iSpot - Apple Premium Reseller w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

[2006-12-11 13:08]  Firma Adobe rozpoczęła sprzedaż Adobe Acrobat Connect — serii oprogramowania umożliwiającego natychmiastowe komunikowanie się i pracę zespołową z wykorzystaniem realizowanych w czasie rzeczywistym, interaktywnych konferencji internetowych.