Jesteś w: strona główna / aktualności
Aktualnosci
[2008-03-17 09:22]  Zarząd Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania (FWiOO) postanowił udzielić oficjalnego poparcia inicjatywie Open Parliament (Otwarty Parlament).
[2008-03-10 10:30]  Ósmego marca rozpoczęło oficjalnie działalność Narodowe Archiwum Cyfrowe – pierwsza polska instytucja administracji państwowej samodzielnie tworząca i wdrażająca programy oraz systemy informatyczne bazujące na otwartym oprogramowaniu.
[2008-03-07 12:15]  Wystartowała kampania ESP – End Software Patents – jest ona wspierana przez takie organizacje, jak Free Software Foundation (FSF), Public Patent Foundation (PUBPAT) czy Software Freedom Law Center (SFLC).
[2008-03-07 12:14]  Poznański oddział Altkom Akademii zorganizował szkolenia informatyczne przeznaczone dla osób z dysfunkcjami słuchu. Program kursu obejmuje przeszkolenie (na poziomie podstawowym) z obsługi komputera, arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel, przeglądarek internetowych, klientów poczty elektronicznej oraz systemu operacyjnego Microsoft Windows.