ICT
: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: Strona główna / Kategorie szkoleń / Prezentacje komputerowe

Kategorie szkoleń
Wybierz kategorię szczegółową:
Szkolenia przeznaczone dla osób korzystających z bezpłatnego programu firmy Adobe Systems służącego do czytania publikacji elektronicznych w formacie PDF (Portable Document Format).
Szkolenia przeznaczone dla osób korzystających z programu firmy Adobe Systems służącego do konwertowania dokumentów elektronicznych do formatu PDF, a także do edycji i oglądania dokumentów zapisanych w tym formacie.
Szkolenia przeznaczone dla użytkowników komputerów z platformą systemową MAC OS X tworzących pokazy i prezentacje multimedialne.
Szkolenia przeznaczone dla osób korzystających z niewymagające praktycznie żadnej umiejętności programowania wizualnego narzędzia do tworzenia rozbudowanych aplikacji, katalogów, dokumentacji i prezentacji multimedialnych.
Szkolenia przeznaczone dla osób korzystających z aplikacji biurowych pakietu Microsoft Office zainteresowanych przeglądaniem i tworzeniem profesjonalnych prezentacji multimedialnych zbudowanych ze slajdów składających się z tekstów, grafiki, animacji oraz dźwięków.
Szkolenia przeznaczone dla osób zainteresowanych tworzeniem w profesjonalny sposób diagramów i szchematów organizacyjnych w oparciu o aplikację biurową pakietu Microsoft Office.
Szkolenia przeznaczone dla osób zainteresowanych tworzeniem profesjonalnych prezentacji multimedialnych zbudowanych ze slajdów składających się z tekstów, grafiki, animacji oraz dźwięków na bazie aplikacji biurowej pakietu Open Office.