ICT
: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: Strona główna / Kategorie szkoleń / Adobe Photoshop

Katalog szkoleń
Dostępne szkolenia :
Cena od osoby: (22) 678 38 87   lub   (22) 679 78 78
Organizator:
Akademia IT Media
więcej

Cena od osoby: 1 500 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media
Adobe InDesign to program łatwy i przyjazny w obsłudze, ale jednocześnie pozwalający na projektowanie dokumentów o najwyższym stopniu złożoności. Daje wyjątkową kontrolę nad każdym etapem pracy nad projektem i pozwala na tworzenie elementów dokumentu o dotychczas niespotykanej jakości czy to typograficznych, czy to ilustracyjnych. InDesign to przyszłość desktop publishing, program wyznacza nowe kierunki rozwoju tego rodzaju opragramowania.
więcej

Cena od osoby: 1 200 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media

Szkolenie przenaczone jest dla wszystkich zainteresowanych programem Adobe Photoshop, a także plastyków, fotografików, twórców stron WWW i pracowników małej poligrafi.

Adobe Photoshop jest jednym z najlepszych i najpopularniejszy narzędzi graficznych. Umożliwia stworzenie w łatwy sposó własnego projektu

więcej

Cena od osoby: (012) 294 40 33
Organizator:
Omni Training & Consulting
Proponujemy uczestnictwo w szkoleniu na poziomie podstawowym lub zaawansowanym. Kurs przeznaczony jest dla osób interesujących się grafiką komputerową 2D. Celem kursu jest pokazanie możliwości, jakie daje oprogramowanie do obróbki grafiki bitmapowej w zakresie obróbki zdjęć, czy projektowania 2D, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań w DTP i poligrafii.
więcej

Cena od osoby: (12) 422 27 05 912) 429 57 42
Organizator:
Artax

Podstawowym celem szkolenia jest korygowanie zdjęć i tworzenie zaawansowanych efektów.

Szkolenie to przeznaczone jest dla osób, które już pracują w Adobe Photoshop. W czasie ćwiczeń (70% szkolenia) wykonujemy spektakularne operacje na bitmapach.
Duży nacisk kładziemy na pracę na filtrach.

więcej

Cena od osoby: 490,00 PLN
Organizator:
Artax
Szkolenie to ma na celu przygotowanie do pracy w  zawodzie grafika komputerowego. Program szkolenia nastawiony jest przede wszystkim na profesjonalne opanowanie wszystkich narzędzi Photoshopa i wszystkich popularnych formatów graficznych używanych w procesie produkcji. Podobnie jak w przypadku programu Corel Draw nastawiamy się na grafikę drukowaną (Offset, offset cyfrowy) i przede wszystkim na grafikę, która ma być prezentowana na ekranie, czyli na stronach WWW i we wszelkiego rodzaju prezentacjach ekranowych.
więcej

Cena od osoby: 2 200 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych technikami DTP.

PrePress to różnorodność technik drukarskich oraz technilogii wykończeniowych i uszlachetniania. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak przygotować wizytówkę, ulotkę, plakat, bilboard czy reklamę na ścianie budynku.

więcej

Cena od osoby: 1 500 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem grafiki.

Celem szkolenia jest rozbudzenie wrażliwości plastycznej uczestników. Obejmuje szereg ćwiczeń z zakresu twórczego projektowania i jest realizowane bez użycia komputera. Podstawą pracy na zajęciach jest wykonanie zadań przygotowujących do tworzenia projektów i rozwiązań reklamowych w oparciu o takie materiały jak czarny i biały kolor, kredki pastelowe, suche flamastry, ołówki różnej twardości i klej makietowy.

więcej

Cena od osoby: 2 400 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych programem Photoshop, a także pracowników agencji reklamowych, DTP, studiów projektowych, wszystkich zainteresowanych rozwojem w tak specjalistycznym kierunku.

Na szkoleniu zostaną omówiane podstawowe zasady projektowania, takie jak kompozycja, kolor, typografia oraz zasady tworzenia systemów identyfikacji wizualnej firm a także dlaczego SIW jest ważny dla firmy. Ćwiczenia będą prowadzone w dwóch etapach - projektowanie bez udziału komputerów i realizacja projektu na komputerze. Polegać one będą na stworzeniu systemu graficznego firmy/marki zaczynając od materiałów korporacyjnych na projektowanie billboardów i ogłoszeń prasowych kończąc.

więcej

Cena od osoby: 2 400 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem grafiki reklamowej, a także grafików, plastyków, fotografików, pracowników DTP, działów marketingu, reklamy i PR, entuzjastów Internetu i multimedialnych technik komputerowych.

Techniki DTP pozwalają uzyskać szeroki zakres wiedzy i umiejętności niezbędnych do samodzielnej pracy na stanowisku operatora DTP. Szkolenie to obejmuje swym zakresem pełen pakiet najpopularniejszego opragramowania graficznego firmy Adobe Creative Suit i przedstawia wszystkie zagadnienia związane z przygotowaniem drukowanej publikacji.

Istotną cechą szkolenia jest wzajemna współpraca programów pakietu Adobe CS celem osiągnięcia maksimum korzyści w minimalnym czasie.

więcej

Cena od osoby: 1 750 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem grafiki komputerowej, a także twórców stron WWW, grafików komputerowych, grafików, fotografików, plastyków, entuzjastów Internetu i multimedialnych technik komputerowych, pracowników DTP, działu marketingu, reklamy i PR.

Uczestnicy szkolenia poznają metody projektowania i edycji grafiki dla różnych zastosowań - do Internetu i multimediów, a także do celów druku. Dowiedzą się także jak wykorzystać połączone możliwości programów graficznych by osiągnąć zupełnie nowe efekty.

więcej