ICT
: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: Strona główna / Kategorie szkoleń / Corel DRAW

Katalog szkoleń
Dostępne szkolenia :
Cena od osoby: 450,00 PLN
Organizator:
Artax

Corel DRAW jest jednym z najpopularniejszych pakietów graficznych i jest przeznaczony do tworzenia grafiki wektorowej. Doskonale nadaje się do plakatów, szyldów reklamowych, wizytówek, a także do tworzenia skomplikowanych rysunków technicznych.

Szkolenie to ma na celu przygotowanie do pracy w zawodzie grafika komputerowego, a szczególnie opanowanie techniki pracy w programach tworzących elementy grafiki wektorowej.

więcej

Cena od osoby: (12) 422 27 05 912) 429 57 42
Organizator:
Artax

Corel DRAW jest jednym z najpopularniejszych pakietów graficznych, wykorzystywanym do tworzenia grafiki wektorowej. Doskonale nadaje się do plakatów, szyldów reklamowych, wizytówek, a także do tworzenia skomplikowanych rysunków technicznych.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które już pracują w Corel Draw. Szczególnie potrzebne jest dla osób, które zajmują się projektowaniem logo, czcionek inaczej mówiąc dla tych, którzy pracują na węzłach i krzywych Beziera. Wiadomo, to jest najtrudniejsza część pracy w Corel Draw.

więcej

Cena od osoby: 600 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media

Szkolenie jest przeznaczone dla użytkowników pakietu CorelDRAW Graphics Suite X3, ukierunkowane na przygotowanie grafiki i publikacji.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak przygotować pliki do naświetlenia, jak przekształcić pomysły w profesjonalne prace.

więcej

Cena od osoby: (012) 294 40 33
Organizator:
Omni Training & Consulting

Kurs przeznaczony dla osób, które chcą poznać zasady tworzenia grafiki wektorowej. CorelDraw oraz Adobe Illustrator to najbardziej uniwersalne i najczęściej używane programy do pracy z grafiką wektorową.

więcej

Cena od osoby: (12) 422 27 05 912) 429 57 42
Organizator:
Artax
Szkolenie to ma na celu przygotowanie do pracy w zawodzie grafika komputerowego.
Uczymy się przygotowywać prace z nastawieniem na praktycznie wszystkie technologie od sitodruku, plotera przez offset cyfrowy aż po grafikę ekranową. W czasie praktycznych realizujemy wizytówki, logo z użyciem krzywych Beziera i pracy na węzłach, foldery, ilustracje, katalogi, ulotki reklamowe, składamy krótkie dokumenty tekstowe z wykorzystaniem grafiki rastrowej obrobionej w Photoshop. Przygotowujemy profesjonalne ogłoszenia prasowe itd. Zapoznajemy się praktycznie ze wszystkimi możliwymi sytuacjami w których użyjemy programy Corel i Photoshop.
więcej