ICT
: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: Strona główna / Kategorie szkoleń / Firebird SQL

Katalog szkoleń
Dostępne szkolenia :
Cena od osoby: (+48 22) 838 52 70   lub   838 88 78   lub   838 19 08
Organizator:
Centrum Technik Sieciowych Sp z o.o.
Konkretny kurs dla konkretnej grupy uczestników szkolenia zestawiany jest - w uzgodniony sposób - z wybranych modułów. Każdy moduł stanowi całość i może być oferowany jako samodzielne szkolenie.
więcej

Cena od osoby: 2320 PLN PLN
Organizator:
Akademia Linuksa

Kurs programowania w PHP (Apache, MySQL, PostgreSQL).

Poza nauką programowania w językach PHP i SQL kurs obejmuje:

  • dobre praktyki inżynierii programowania,
  • analizę dużych, profesjonalnych aplikacji,
  • zagadnienia bezpieczeństwa i włamań na strony,
  • optymalizację, profilowanie i testowanie aplikacji WWW.

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy:

  • chcą znaleźć dobrą pracę jako programista,
  • chcą od podszewki poznać działanie WWW,
  • już pracują na stanowisku informatyka, ale chcą podwyższyć swoje kwalifikacje.

Programowania nie sposób nauczyć się teoretycznie lub tylko z książek. Na naszym kursie najważniejsza jest praktyka - już od pierwszych zajęć uczestnicy zaczynają pisać proste skrypty, stopniowo przechodząc do coraz bardziej skomplikowanych programów. Wszystko to odbywa się pod okiem doświadczonych programistów, dzięki czemu kursanci od początku nabywają dobrych programistycznych nawyków.

więcej

Cena od osoby: 900 PLN PLN
Organizator:
Szkoła Linuxa - Euro Info Group Sp.z o.o

Kurs skierowany jest do osób znających dobrze podstawy systemu Linux/Unix i chcących poznać zastosowania sieciowe tego systemu. Apache jest najczęściej wykorzystywanym serwerem internetowym. Świetnie współpracuje z ProFTPd co pozwala uruchomić obie usługi na jednej maszynie. Każdy z kursantów otrzymuje dystrybucje Linuxa na CD-ROM-ach.

więcej

Cena od osoby: 200 EUR PLN
Organizator:
Centerpoint sp. z o.o.

Podstawowym celem warsztatów jest zaznajomienie uczestników z techniką Mind Mappingu®, czyli graficzną formą zapisu, która wyzwala kreatywne myślenie i umożliwia zapis powstałych idei w postaci ustrukturalizowanych notatek. Mapy myśli znajdują zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie życia, wyzwalając ludzką kreatywność w procesie formułowania i realizacji koncepcji. Z mind mapping'u® korzystają obecnie zwolennicy rożnych podejść w zakresie treningu, rozwoju oraz działalności praktycznej w edukacji i biznesie.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich osób chcących podnieść efektywność pracy własnej, pracy grupowej oraz usprawnić relacje z klientami.

Kurs prowadzony jest przez certyfikowanego szkoleniowca posiadającego duże doświadczenie projektowe i odpowiednie przygotowanie dydaktyczne:

 

 

więcej