ICT
: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: Strona główna / Kategorie szkoleń / MS SQL

Katalog szkoleń
Dostępne szkolenia :
Cena od osoby: 2800 PLN
Organizator:
Altkom
Kurs jest przeznaczony dla administratorów, zajmujących się instalowaniem, konfigurowaniem i obsługą serwera SQL w sieci przedsiębiorstwa.
więcej

Cena od osoby: 1200 PLN -z rabatem: 1080 PLN
Organizator:
Quali - szkolenia i doradztwo

Platforma Microsoft .NET
Najnowsza darmowa platforma programistyczna firmy Microsoft dla systemów operacyjnych Windows, mająca zastąpić w najbliższej przyszłości platformy COM i COM+. Podstawą jest język IL, na którym zbudowane są języki C#.NET, VB.NET i JScript.NET. Takie rozwiązanie umożliwia budowę swoich własnych języków i implementacji (np. słynny język „Nemerle”). Cechą szczególna platformy jest możliwość mieszania ze sobą języków programowania.
W skład platformy wchodzi środowisko Framework.NET, kompilatory C#, VB i JScript, debugger, baza danych MSDE (wersja MS SQL Server 2000 dla komputerów osobistych) oraz pełna dokumentacja.
Dzięki platformie .NET w łatwy i przyjemny sposób można pisać oprogramowanie z zaawansowanym interfejsem graficznym użytkownika, czy oprogramowanie sieciowe.
Platforma .NET jest aktualnie implementowana na platformie Linux w ramach projektu MONO.

Język C#
Najnowszy, bardzo zaawansowany język programowania wysokiego poziomu wchodzący w skład platformy Microsoft .NET, wchodzący w skład rodziny języków opartych na C. Za jego pomocą można w bardzo łatwy i przejrzysty sposób tworzyć aplikacje pod Windows, aplikacje internetowe i na urządzenia mobilne. Zastępuje on język C++ wszędzie tam, gdzie bardzo duża szybkość działania aplikacji nie jest warunkiem krytycznym, skracając wydatnie czas pracy nad programem.

Środowisko ASP
ASP - środowisko tworzenia aplikacji internetowych bazujące na środowisku COM+. Jako język programowania wykorzystuje się VBScript lub JScript. Istnieje możliwość wykorzystania to innych języków, np. Perl, gdyż ASP jest de facto bliblioteką udostępniającą obiekty. Aplikacje ASP można budować na systemach operacyjnych Windows 98 i nowszych. Jest ono podobne w użyciu do JSP.

Środowisko ASP.NET
ASP.NET - środowisko tworzenia aplikacji internetowych jest całkowicie nowym narzędziem wplecionym w platformę .NET. Nie jest kontynuacją ASP, ale posiada bardzo dużo cech swego poprzednika, co powoduje bardzo łatwe przeniesienie aplikacji z ASP.
ASP.NET posiada dwie bardzo ważne cechy:
  • możliwość wykorzystania wszystkich obiektów .NET
  • fizyczny rozdział kodu strony HTML od kodu ASP.NET
Z powodu cech ASP.NET programy napisane pod Windows można w łatwy sposób przenieść tak, by działały jako aplikacje internetowe i na odwrót. Nie trzeba tez specjalnie pisać obiektów COM+, a same aplikacje ASP.NET działają wielokrotnie szybciej, gdyż kod wynikowych jest kompilowany do postaci binarnej DLL, dzięki rozdzieleniu kodu strony HTML od kodu programu. Dzięki temu również kod stron jest uporządkowany i czytelny.
więcej

Cena od osoby: (+48 22) 860 60 60
Organizator:
Altkom
Kurs przeznaczony jest dla osób, które będą odpowiedzialne za zarządzanie i konfigurację baz danych opartych na Microsoft SQL Server 2005.
więcej

Cena od osoby: 2650 PLN
Organizator:
Altkom
Kurs jest przeznaczony dla administratorów, zajmujących się instalowaniem, konfigurowaniem i obsługą serwera SQL w sieci przedsiębiorstwa.
więcej

Cena od osoby: 1200 PLN
Organizator:
Altkom

Warsztaty przeznaczone są dla inżynierów systemowych i specjalistów IT, uczestników szkolenia MS 2072, którzy zamierzają przygotować się do egzaminu 70-228 http://www.altkom.pl/sciezki/MCDBA.html

więcej