ICT
: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: Strona główna / Kategorie szkoleń / JavaScript w serwisach WWW

Katalog szkoleń
Dostępne szkolenia :
Cena od osoby: 990 PLN PLN
Organizator:
Akademia Linuksa

Ajax to modna technologia WWW, której nazwę często tłumaczy się jako Javascript Wreszczie Działa ( Javascript Now Works) lub bardziej tradycyjnie jako Asynchronus Javascript And XML. Dzięki Ajaksowi witryny internetowe zbliżyły się do zwykłych programów - powstały arkusze kalkulacyjne, edytory tekstu i odtwarzacze MP3 działające całkowicie przez WWW.

Dla użytkowników aplikacji internetowych Ajax oznacza: atrakcyjniejszą formę, więcej interakcji, bardziej intuicyjną obsługę. Dla programistów Ajax to przede wszystkim konieczność sprostania nowym wyzwaniom technicznym i nauczenia się nowej technologii.

Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów, podczas których kursanci stworzą trzy Ajaksowe programy działające po stronie klienta - czat internetowy, prosty arkusz kalkulacyjny i powiązanego z bazą danych girda z modyfikowalnymi danymi - wszystko na podstawie specjalnych, autorskich materiałów z pomocą doświadczonego instruktora.

więcej

Cena od osoby: 720 PLN - z rabatem dla uczniów i studentów: 648 PLN
Organizator:
Quali - szkolenia i doradztwo
Obiektowo zorientowany, łatwy w użyciu, skryptowy język poleceń. Pozwala na nadanie dynamizmu tworzonym stronom WWW. W krótkim czasie można stworzyć dynamiczne formularze, proste kalkulatory, arkusze oraz obsługiwać zdarzenia wywoływane przez użytkownika przeglądającego naszą stronę. JavaScript jest niezależny od systemu operacyjnego i jest interpretowalny
więcej

Cena od osoby: 2600 PLN PLN
Organizator:
Szkoła Linuxa - Euro Info Group Sp.z o.o

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z programowaniem w języku Java.

więcej