ICT
: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: Strona główna / Kategorie szkoleń / Macromedia Flash

Katalog szkoleń
Dostępne szkolenia :
Cena od osoby: 480 PLN w pakiecie STRONY (który obejmuje również język HTML i Dreamweaver'a): 432 PLN
Organizator:
Quali - szkolenia i doradztwo
Program firmy Macromedia do tworzenia interaktywnych stron internetowych, animacji, banerów reklamowych, prezentacji multimedialnych, filmów animowanych, kreskówek, historii obrazkowych, makiet stron WWW; standard w branży tworzenia efektywnych, atrakcyjnych treści i aplikacji, zaawansowane funkcje do tworzenia bardziej wyrafinowanych dynamicznych treści, bogatych aplikacji
więcej

Cena od osoby: (012) 294 40 33
Organizator:
Omni Training & Consulting

Komponenety Flash są aktualnie jednym z najpopularnijszych sposobów tworzenia interaktywnych elementów graficznych na stronach www. Kurs obejmuje zapoznanie się z możliwościami programu MACROMEDIA FLASH, omawia narzędzie programu jakim jest Dreamveawer, oraz wyjaśnia zagadnienia związane z tworzeniem stron.

Kurs przeznaczony jest dla osób pragnących tworzyć profesjonalne strony WWW.

więcej

Cena od osoby: 1 500 PLN PLN
Organizator:
Akademia IT Media

Szkolenie jest organizowane dla wszystkich zainteresowanych programem Macromedia Flash, a także dla twórców stron WWW, grafików, plastyków, fotografików, entuzjastów internetowych i multimedialnych technik komputerowych.

Macromedia Flash to jedna z najbardziej atrakcyjnych i najszerzej rozpowszechnionych technologii w Internecie. Umożliwia projektowanie stron - wizytówek, reklam i animacji, które przyciągają odbiorce i łatwo zapadają w pamięć.

więcej