ICT
: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: Strona główna / Szczegóły organizatora

Katalog firm
Ulica: ul. Smoleńsk 25
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-108
Telefon: (12) 292 78 90
Fax: (12) 422 03 89
Adres www: www.bis.krakow.pl
Adres e-mail: aka@aq.edu.pl
Opis:
    Firma Biś Computers ma 10 letnia tradycję w branży komputerowej i od początku swego istnienia zajmuje się obsługą informatyczną pracowni architektonicznych. Oficjalnie została zarejestrowana w roku 1998. Działalność firmy obejmuje dostarczanie komputerów dedykowanych do zadań projektowych i wizualizacyjnych, urządzeń do wydruku, projektowanie, konfigurację i administrację sieci komputerowych wraz z serwerami plików, serwis sprzętu komputerowego oraz dostarczenie oprogramowania.

    W roku 1999 powstał dział AQ - Akademia Komputerowych Umiejętności i rozpoczęliśmy szkolenia w zakresie oprogramowania CAD dla architektów. Zarówno szkolenia podstawowe w zakresie zaawansowanej edycji 2D oparte o AutoCAD 2000, jak i szkolenia zaawansowane oparte o Architectural Desktop i 3D Studio VIZ są prowadzone wyłącznie przez architektów z wieloletnią praktyką architektonicznego projektowania komputerowego pracujących w dużych zespołach projektowych oraz na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.

    Od lat współpracujemy z kilkudziesięcioma pracowniami architektonicznymi. Od roku 2000 przeprowadzamy kompleksowe szkolenia dla biur architektonicznych pracujących z Architectural Desktop. Ćwiczenia obejmują poszczególne elementy programu, "chwyty i sztuczki" jak również wykonanie kompletnej dokumentacji architektonicznej.Dostępne lokalizacje:
Kraków

 Kraków
tel. 
fax.