: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: strona główna / biblioteka
Biblioteka
Przejdź do:  [1] [2] 
[11.11.2006]  Strona prawdopodobnie najpopularniejszego miesięcznika o grach komputerowych na polskim rynku. Znajdziemy tu informacje na temat bieżącego numeru, dostęp do numerów archiwalnych, nowości ze świata gier komputerowych oraz dość ubogi, ale zawsze aktualny dział Download, a w nim demonstracyjne wersje gier.
[11.11.2006]  Dziennik Internautów – gazeta użytkowników Internetu.
[11.11.2006]  Strona internetowa miesięcznika Ekspert, przeznaczonego głównie dla ludzi zorientowanych w świecie komputerów. Na stronie oczywiście dostęp do wszystkich wydań, a także możliwość pobrania wersji elektronicznych .pdf (niestety nie wszystkich numerów). Ponadto forum, na którym można podyskutować o wszystkim co związane z tematyką komputerową.
[11.11.2006]  Serwis internetowy czasopisma Enter. Z poziomu strony dowiemy się co znajduje się w poszczególnych wydaniach drukowanych, znajdziemy także dosyć obszerny dział z poradami dla uzytkowników komputerów oraz forum dyskusyjne na którym można porozmawiać praktycznie o wszystkim co związane z tą dziedziną.
[11.11.2006]  Księgarnia internetowa prowadzona przez Wydawnictwo HELION SA. Zawiera tytuły z dziedziny szeroko rozumianej tematyki IT.
[11.11.2006]  Elektroniczne wydanie jednego z najpopularniejszych czasopism komputerowych w Polsce. Na stronie możemy znaleźć zawartość wydania drukowanego, ponadto możliwość przeglądania numerów archiwalnych, oraz aktualne nowinki informatyczne.
[11.11.2006]  Elektroniczne wydanie miesięcznika poświęconego systemowi Linux. Obok elektronicznej wersji artykułów popularnego magazynu dla miłośników Linuksa znaleźć tutaj można interesujące forum z cennymi informacjami na temat poszczególnych dystrybucji Linuksa, zagadnień sprzętowych oraz na temat oprogramowania dostępnego dla tego systemu.
[11.11.2006]  Internetowe wydanie popularnego magazynu dla użytkowników Linuxa. Dostęp do wydań archiwalnych, opis bieżącego numeru oraz porady dla użytkowników tego systemu, ponadto ciekawostki, nowości, recenzje oprogramowania itd.
[11.11.2006]  Serwis internetowy anglojęzycznego magazynu Macworld. Znajdziemy tutaj krótki opis aktualnego wydania, dostęp do numerów archiwalnych, ponadto centrum pomocy dla użytkowników Mac’ów, dużo testów zarówno sprzętu jak i oprogramowania oraz aktualne informacje.
[11.11.2006]  Internetowe wydanie miesięcznika PC Format. Z poziomu strony dowiemy się co znajduje się w aktualnym wydaniu drukowanym i przejrzymy numery archiwalne. Ponadto znajdziemy aktualności ze świata informatyki a na forum uzyskamy porady dotyczące sprzętu i oprogramowania.
Przejdź do:  [1] [2]