: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: strona główna / biblioteka
Biblioteka
Przejdź do:  [1] [2] [3] 
[11.11.2006]  Serwis producenta oprogramowania antywirusowego oferującego na swojej stronie antywirusowy skaner on-line.
[11.11.2006]  Strona prawdopodobnie najpopularniejszego miesięcznika o grach komputerowych na polskim rynku. Znajdziemy tu informacje na temat bieżącego numeru, dostęp do numerów archiwalnych, nowości ze świata gier komputerowych oraz dość ubogi, ale zawsze aktualny dział Download, a w nim demonstracyjne wersje gier.
[11.11.2006]  Serwis plików do pobrania magazynu Chip. Zawiera bogate zasoby plików uporzadkowane w kategoriach: DOM, EDUKACJA, HOBBY, GRY, INTERNET I SIECI, MP3 I MUZYKA, WIDEO I GRAFIKA, PROGRAMOWANIE, PROGRAMY BIUROWE, PROGRAMY NARZĘDZIOWE, PERSONALIZACJA I TUNING SYSTEMU.
[11.11.2006]  Dziennik Internautów – gazeta użytkowników Internetu.
[11.11.2006]  Baza sterowników, plików i programów do ściągnięcia. Zawiera między innymi kategorie: bezpieczeństwo, biuro, internet i komunikacja, multimedia, narzedzia, programowanie.
[11.11.2006]  Strona internetowa miesięcznika Ekspert, przeznaczonego głównie dla ludzi zorientowanych w świecie komputerów. Na stronie oczywiście dostęp do wszystkich wydań, a także możliwość pobrania wersji elektronicznych .pdf (niestety nie wszystkich numerów). Ponadto forum, na którym można podyskutować o wszystkim co związane z tematyką komputerową.
[11.11.2006]  Serwis internetowy czasopisma Enter. Z poziomu strony dowiemy się co znajduje się w poszczególnych wydaniach drukowanych, znajdziemy także dosyć obszerny dział z poradami dla uzytkowników komputerów oraz forum dyskusyjne na którym można porozmawiać praktycznie o wszystkim co związane z tą dziedziną.
[11.11.2006]  Serwis oferujący bogate zasoby plików z różnorakiej tematyki – audio, Internet, zarządzanie plikami, multimedia i bezpieczeństwo.
[11.11.2006]  Strona polskojęzycznej wersji znanej i popularnej przeglądarki internetowej Firefox uważanej za jedną z bezpieczniejszych alternatyw Internet Explorera.
[11.11.2006]  Bardzo interesujący serwis oferujący do pobrania pliki typu freeware.
Przejdź do:  [1] [2] [3]