: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: strona główna / felietony
felietony
Listopad 2006
Przejdź do:  [1] 
[2006-11-29 17:04]  O komputerowych wirusach słyszeli już nie tylko użytkownicy komputerów, ale chyba większość żyjących na Ziemi ludzi. Co jakiś czas w prasie, radiu i telewizji pojawiają się informacja o nadchodzącym kresie współczesnego, cyfrowego świata. Sprawcą tej globalnej katastrofy miałby być kolejny, groźny komputerowy wirus.
[2006-11-28 18:11]  Ostatnie sprzętowe premiery, a mianowicie układów graficznych nVidii z serii GeForce 8800 i czterordzeniowych procesorów Intel Core 2 Quad, oraz zbliżająca się oficjalna prezentacja Visty, którą notabene przesunięto nieco w czasie, spowodowały odrodzenie się wśród wielu użytkowników dyskusji na temat postępu technologicznego w informatyce.
[2006-11-15 13:07]  Z narodzinami kolejnych wersji systemu operacyjnego Windows Microsoftu wiążą się zawsze duże emocje wyzwalane wśród użytkowników. Co więcej, maszyna marketingowa Giganta z Redmont (ta nazwa używana jest niekiedy w prasie na określenie Microsoftu i wywodzi się od nazwy miasta, w której jest siedziba firmy) umiejętnie je „nakręca” i zawsze wcześniej przygotowuje grunt pod nowy produkt. Pamiętam jak przy okazji premiery Windows 95, ten system operacyjny kupowały nawet osoby, które nie miały w domu komputera. Pod względem marketingowym był to istny majstersztyk.
[2006-11-02 17:35]  Nie ma chyba internauty, który nie miałby swoich własnych metod na znalezienie informacji w Sieci. Niewiele osób wie jednak, jak dotrzeć do danych, które na pierwszy rzut oka są nie do znalezienia. Ot choćby, zbyt często rezygnujemy z szukania, gdy na proste zapytanie w internetowej wyszukiwarce odpowiedzi dostajemy całą stertę do niczego nie przydatnych stron.
Przejdź do:  [1]