: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: strona główna / felietony
felietony
Styczeń 2007
Przejdź do:  [1] 
[2007-01-31 14:54]  Do takich przyborów dydaktycznych jak rzutniki, notebooki z programami do prowadzenia prezentacji czy wreszcie białych tablic, które coraz częściej zastępują klasyczne „czarne deski” i kredę zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Teraz coraz większą popularnością zaczynają cieszyć się tablice interaktywne.
[2007-01-31 09:38]  Wszyscy użytkownicy komputerów 30 stycznia 2007 roku wstrzymali oddech... Tego dnia miała bowiem miejsce światowa, oficjalna premiera długo oczekiwanego systemu operacyjnego Microsoftu – Windows Vista. Prace nad następcą Windows XP trwały blisko pięć lat.
[2007-01-22 20:19]  Wiele firm, zwłaszcza tych handlowych, zastanawia się nad sposobami zmniejszenia kosztów usług telekomunikacyjnych. W wypadku takich przedsiębiorstw spory udział w wydatkach stanowią bowiem koszty rozmów telefonicznych. Nie wszystko da się jeszcze załatwić za pośrednictwem e-maila czy komunikatora internetowego. Często jedynym sposobem jest rozmowa telefoniczna z klientem czy pracownikiem zamiejscowego oddziału. W redukcji kosztów pomóc może telefonia VoIP.
[2007-01-11 13:18]  Na początku stycznia prasę i serwisy internetowe obiegła wieść o uruchomieniu przez portal Wirtualna Polska telewizji internetowej. Nie jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie, ale wyraźnie pokazuje, że przyszłość transmisji telewizyjnych to nie tylko nowe satelitarne platformy cyfrowe, kablówki czy cyfrowa telewizja DVB-T, ale również, a może raczej przede wszystkim, telewizja w Internecie.
Przejdź do:  [1]