: wyszukaj
: login : hasło
Szkolenia online
Wyszukaj szkolenie Zarejestruj firmę
Jesteś w: strona główna / felietony
felietony
Luty 2007
Przejdź do:  [1] 
[2007-02-28 11:03]  Coraz częściej kupując komputer do firmy, biura lub domu zastanawiamy się na tym, czy nie lepiej zamiast klasycznego peceta nie kupić przypadkiem notebooka. Dylemat ten coraz częściej spowodowany jest spadającymi cenami mobilnych maszyn. Koszt zakupu laptopa niejednokrotnie jest niższy od ceny komputera stacjonarnego.
[2007-02-28 11:02]  Czy zauważyliście, że przynajmniej w Polsce, coraz więcej osób rezygnuje z czytania gazet na rzecz Internetu. Nie jest to jeszcze masowe zjawisko, aczkolwiek wyraźnie widoczne, zwłaszcza w wypadku specjalistycznych pism kierowanych do wąskiego grona użytkowników.
[2007-02-18 10:35]  Pamiętacie aferę Lwa Rywina i przypadek Pani Aleksandry Jakubowskiej, byłej posłanki SLD oraz szefa gabinetu politycznego Leszka Millera? Jeden z wątków tej sprawy dotyczył m.in. skasowania plików zawierających dane obciążających osoby zamieszane w aferę. Dane bez większego problemu dało się odzyskać.
[2007-02-15 10:31]  Mało kto dziś pamięta, że Internet powstał jako sieć wojskowa. Jego rozproszona struktura pozwala dostarczyć informacje nawet w wypadku uszkodzenia znacznej jego części – niezależnie od miejsca skąd i dokąd mają dotrzeć dane. Notabene pozostałością po tych zamierzchłych czasach jest m.in. system nadawania priorytetów dla elektronicznych e-maili.
Przejdź do:  [1]